"Enter"a basıp içeriğe geçin

dağhan ne yapıyor?

Merhaba,

Uzun süredir buraya bir şeyler ekleyemediğim dikkatinizi çekmiştir. Televizyondan denk geldiyseniz hâlâ hayatta olduğumu biliyorsunuzdur da, ben kısaca neler yaptığımı açıklayayım.

Şu son aylarda yüksek lisans tezime yoğunlaştım. Eurosport dışındaki zamanımın çoğunu o alıyor. Epeyce bir mesafe kat ettim, bir aksilik olmazsa Ocak’ta bitireceğim. Sonrası meçhul ama doktora yapma ihtimalim mevcut.

Sigara yasaklarının gelmesiyle artık biraz daha fazla dışarı çıkabilme şansım oluyor. Özellikle Haymatlos’taki konserlerde bulunmayı seviyorum.

Notos için “sanatın mülkiyeti” konulu bir yazı yazdım. Dergide yayınlandığı zaman buradan da duyuracağım.

TamSaha’da üçüncü yılım geride kaldı. Burada yayınlamadığım 80-90 kadar yazı söz konusu. İzin aldım, onları yakında siteye eklemeye başlıyorum. Özellikle spor tarihine meraklı olanlar seveceklerdir diye umuyorum.

Hikaye yazacak konsantrasyonum şu anda maalesef yok, ama olsun istiyorum. Eurosport son iki aydır çok yoğun tempoda, o hafifleyince belki. Beni hikayeler için takip edenlerden özür dilerim, bu durum beni de rahatsız ediyor ama Ocak’a kadar çok dağılmadan gitmem gerekiyor.

Bu sitede kedi Melek’in hiç resmi yok. Yakında sitenin bir iki yerinde dört patili prensesin resimlerini görebileceksiniz.

Her şey yolunda gibi, yılbaşına doğru biraz daha rahatlamayı umuyorum.

Sevgiler…

d.

Not: Twitter kullananlar beni takip ederlerse, orada sesli düşünüyorum.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.